Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 4.5- Notes from the UnknownRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5