Titles you rated
My GirlRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.0
Hello Again!Rated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5