Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 3.0
- 세계테마기행 - 이탈리아 문명기행Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.0
When a Snail Falls in LoveRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0