Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Moonlight ExpressRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5