Titles you rated
MadagascarRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0