Series
Ratings
33
Eye Love YouRated ★ 1.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5