Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
We Were SoldiersRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0