Movies
Ratings
53
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
CountdownRated ★ 4.0