Titles you rated
PandorumRated ★ 3.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The CollectionRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.0