Series
Ratings
158
Takopii's Original SinRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- HyperventilationRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0