Movies
Ratings
1140
Another RoundRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 1.5
DevotionRated ★ 2.0
On the LineRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0- HeroRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
The Perfect StormRated ★ 4.0
EverestRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 4.5
HustleRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0