Movies
Ratings
188
More than FamilyRated ★ 3.0
Saint LaurentRated ★ 2.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
AmandaRated ★ 4.0
DancerRated ★ 5.0
In Search of FelliniRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 5.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
CallRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0