Titles you rated
GloveRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0