Movies
Ratings
820
Poor ThingsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.0