Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 5.0
Friday the 13th Part VI: Jason LivesRated ★ 5.0
Jason Goes to Hell: The Final FridayRated ★ 1.0
Jason XRated ★ 1.0
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes ManhattanRated ★ 4.0
Friday the 13th Part VII: The New BloodRated ★ 4.0
Friday the 13th: The Final ChapterRated ★ 5.0
Friday the 13th: A New BeginningRated ★ 4.0
Friday the 13th Part IIIRated ★ 4.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0