Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Live StreamRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
When Spring ComesRated ★ 4.0
Live to DeleteRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Beauty WaterRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5