Series
Ratings
31
Mask GirlRated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- BossRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5