Titles you rated
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5