Movies
Ratings
211
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5