Movies
Ratings
157
The HousemaidRated ★ 3.5
The Truth About LoveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Hula GirlsRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5