Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
PinaRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
LincolnRated ★ 5.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.0