Movies
Ratings
594
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0