Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0