Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0