Series
Ratings
35
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0