Series
Ratings
31
Normal PeopleRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0