Titles you rated
Puss in BootsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0