Movies
Ratings
840
The Running ManRated ★ 2.5
ResurrectionRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SisuRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.0
Dead to RightsRated ★ 2.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0