Movies
Ratings
259
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 1.5
SignsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0