Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
LostRated ★ 0.5
Mr. RobotRated ★ 2.0
LostRated ★ 1.0
LostRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0