Titles you rated
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5- BlackRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5