Movies
Ratings
73
CocoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5