Movies
Ratings
403
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0