Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5