Movies
Ratings
747
BugoniaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Metal LordsRated ★ 3.0