Titles you rated
- 아오이 호노오Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.0- SetoUtsumiRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Brews BrothersRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Dunia: Into a New WorldRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.0