Movies
Ratings
432
50/50Rated ★ 5.0
Om Shanti OmRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
InvincibleRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
The ReplacementsRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0