Movies
Ratings
1525
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Shaolin TempleRated ★ 4.0
Wicked CityRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
House of SayuriRated ★ 3.5
Attack of the Killer DonutsRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5