Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0