Movies
Ratings
210 MaterialistsRated ★ 3.5 MaterialistsRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Dark NunsRated ★ 2.5 Dark NunsRated ★ 2.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0 Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Inside OutRated ★ 3.5 Inside OutRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
 Marriage StoryRated ★ 4.0 Marriage StoryRated ★ 4.0
 A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0 A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
 Evil Does Not ExistRated ★ 3.5 Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
 Poor ThingsRated ★ 4.0 Poor ThingsRated ★ 4.0
 Castle in the SkyRated ★ 3.5 Castle in the SkyRated ★ 3.5
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
 WonkaRated ★ 3.0 WonkaRated ★ 3.0