Movies
Ratings
612
Gone GirlRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
Scooby-DooRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5