Movies
Ratings
160
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0