Movies
Ratings
218
The Social NetworkRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5