Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Remember YouRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0