Series
Ratings
31
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 0.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0