Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0