Series
Ratings
40
TakenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0