Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0