Series
Ratings
94- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
- Invincible Parachute AgentRated ★ 2.0
- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
TV Novel: Love, My LoveRated ★ 2.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 2.5
Infinite PowerRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0- RNARated ★ 2.0
- Hello, God!Rated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 2.5- Jungle Fish 1Rated ★ 2.5
- Coffee HouseRated ★ 2.0
The Superman AgeRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 2.5
SoulRated ★ 2.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 3.5