Movies
Ratings
128
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0